Sluchátka

Apple EarPods představují perfektní sluchátka pro váš smartphone, se kterými si užijete skvělou hudbu a díky zabudovanému mikrofonu také pohodlné hovory doma i na cestách. Naplno si vychutnáte i zvukový zážitek z vašich oblíbených mobilních her. Díky svému ergonomickému tvaru sluchátka perfektně padnou do ucha a jsou pohodlná i při dlouhodobém nošení. Reproduktory vynikají skvělou kvalitou zvuku a bohatými basy, čímž plně konkurují mnohem dražším sluchátkům. Jejich vysoká odolnost proti potu i dešti z nich dělá skvělého společníka pro jakékoliv aktivity, oblíbí si je i každý sportovec.

Správný model sluchátek EarPods volte podle vstupu na vašem zařízení: starší iPhony do řady 6 mají 3,5mm jack, Apple EarPods s Lightning konektorem využijete u iPhonů řady 7 a novějších. Sluchátka můžete podle jejich kompatibility používat také s vaším iPadem.

Nejprodávanější

Apple EarPods s Lightning konektorem
 
799 Kč
1 položek celkem
Apple EarPods s Lightning konektorem
Tip Nerozbaleno
799 Kč

Precizně zpracovaná sluchátka přesně zapadnou do vašich uší, abyste si užili jakoukoliv formu audio zážitku na maximum. Díky jejich zvýšené odolnosti vůči potu či dešti se...

8544
×