O nás

ikona-originalita_1_(1)
Záruka originality
Garantujeme 100% funkční a originální telefony.
kamenná prodejna
kamenná prodejna
Vodičkova 10, Praha 1 Po-Pá 11-19h, So 11-16h.
3. rychlé doručení
rychlé doručení
90 % objednávek doručíme do druhého pracovního dne od odeslání.

JabkoLevně - kdo jsme? 

Prodejna a e-shop JabkoLevně vznikly spoluprací několika středoevropských firem s mnohaletými zkušenostmi a kontakty v oblasti distribuce a prodeje elektronických zařízení Apple. Díky těmto zkušenostem můžeme našim zákazníkům přinášet produkty jako iPhone nebo iPad vysoké kvality a skvělé ceny, za které vždy ručíme zárukou. Garantujeme vysokou kvalitu a ověřenost produktů, stejně tak jako i nejlepší servis všem našim zákazníkům. 

Prodáváme jak nové, tak i zánovní a použité iPhony, iPady, Macbooky, Apple příslušenství a další produkty. Naším cílem je dodat zboží v nejlepší možné kvalitě a levně - snažíme se držet nejnižší cenu na trhu. Naše produkty dělíme na nové, zánovní a použité podle stavu A/B/C. Popis jednotlivých stavů pak najdete na stránce stavy produktů. Produkty jsou vždy originální. Nikoliv repasované, ani poskládané.

Fyzicky nás kdykoliv můžete navštívit ve Vodičkově ulici na Praze 1. Prodejna se nachází 2 minuty chůze od tramvajové zastávky Lazarská.

 

Našimi aktivitami není pouze prodej iPhonů

Protože jdeme cestou moderních způsobů a technologií, snažíme se nezaostávat ani směrem k sociálním sítím. Na našem instagramu @jabkolevne.cz můžete sledovat veškeré naše aktivity, akce, zajímavosti nebo spolupráce. Občas pro naše fanoušky a zákazníky připravíme nějaký ten kvíz nebo soutěž. Taky naše produkty rádi fotíme, ať už jako produktové fotografie, nebo v rámci spoluprací s influencery.

 

Víme, co děláme aneb iPhony za nejlepší ceny

Ať už ve vašem hledáčku je třeba starší iPhone, například třeba i iPhone 8 nebo iPhone X , tak je náš e-shop tou správnou volbou. Zprostředkovat našim zákazníkům iPhone levně je naším posláním. Dlouhodobě jsme totiž schopni držet nejnižší možné ceny iPhonů. A to nejen těch starších iPhone 11, iPhone 12 ale i nové kusy iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro MaxiPhone 14, iPhone 13 a taktéž za nejnižší ceny - včetně úplně nových, nerozbalených kusů! Zároveň jsme do našich služeb přidali i výkup iPhonu či dalších Apple zařízení za nejlepší ceny.

×