Platba a doprava

možnosti platby

Existuje několik možností, jak provést platbu. Stačí si vybrat tu, která je pro Vás nejpohodlnější.

  • Dobírkou                                                                                                          

Pokud zvolíte odeslání objednaného zboží na dobírku, hradíte celou částku až při převzetí balíku od kurýra.

  • Kartou online

Plaťte pohodlně vaši kartou přes jednoduchou platební bránu Barion.

Platby online kartou se uskutečňují prostřednictvím systému Barion. Informace o kartě se nedostanou k obchodníkovi. Poskytovatel služeb Barion Payment Zrt je instituce pod dohledem Národní banky Maďarska a číslo licence je H-EN-I-1064/2013. 

  • Převodem online 

Chcete-li zůstat u klasiky, zvolte metodu převodu na bankovní účet. Zašleme Vám platební údaje a až se platba připíše na náš účet, balíček vám obratem ihned odesíláme. Pro platby převodem vždy využívejte účet 5470135359/0800 a jako variabilní symbol uveďte vždy číslo objednávky.

  • Na pobočce - v hotovosti či kartou

Pro zboží si můžete přijít na naši kamennou prodejnu na Praze 1 (ulice Vodičkova 10), kde můžete zaplatit hotově či kartou. Bonusem pro Vás může být to, že si jakýkoliv telefon či příslušenství můžete na prodejně prohlédnout. (Rezervace pro prodejnu přes e-shop neděláme z logistických důvodů, děkujeme za pochopení).

 

možnosti dopravy

ppl logo

PPL je dlouhodobě osvědčená dopravní společnost a dle našeho názoru i jedna z nejspolehlivějších. Rychlé doručení až k Vám do ruky s možností dobírky k Vaší spokojenosti.

 

×