iPad

Když se řekne legenda mezi tablety, velmi pravděpodobně se vám vybaví právě Apple iPad. S tímto dokonalým pracantem si užijete i spoustu zábavy. Ikonický tablet, představený roku 2010, prošel za dobu své existence obrovským vývojem. Díky tomu si nyní můžete vybírat z celé řady variant a konfigurací.

Apple iPad Pro nabízí větší displej a vyšší výkon oproti klasickému iPadu. iPad Air představuje také o něco pokročilejší verzi tabletů značky Apple. Od levnějších modelů se liší především odlehčeným tělem, výkonnějším procesorem a větší pamětí RAM. Díky tomu se hodí i pro náročnější aplikace včetně 3D grafiky.

Abyste svůj tablet účinně ochránili před nečistotami a zabránili jeho poškození při pádu, nezapomeňte jej doplnit pouzdrem nebo krytem na iPad.

Chcete svůj starý iPad vyměnit za nový? Vyzkoušejte náš výkup iPadů a získejte tu nejlepší možnou cenu za vaše zařízení.

Nejprodávanější

2 položek celkem
NL203a5c
Akce
34 990 Kč –57 %
14 990 Kč

Display bez škrábanců, možný výskyt micro vlásečnic Tělo iPadu v téměř perfektním stavu Miniminální známky používání Bez krabičky a příslušenství Záruka 12 měsíců Garance...

14331
NL202t3b
Použitý produkt: A-
15 990 Kč

Display bez škrábanců, možný výskyt micro vlásečnic Tělo iPadu v téměř perfektním stavu Miniminální známky používání Drobná bílá tečka v podsvitu displaye Bez krabičky a...

14428
×