iPhone 15 Plus

iPhone 15 Plus

Novinka od Apple iPhone 15 Plus nadchne velkým 6,7" displejem s technologií Super Retina XDR a 120Hz obnovovací frekvencí. Telefon tak nabízí perfektní zážitek ze sledování videí, prohlížení fotek či hraní her. Výkon zajišťuje čipset A16 Bionic, který zvládá bez problémů i ty nejnáročnější aplikace.

Fotoaparát s rozlišením 48 MPx ocení profesionálové i nadšení fotografové. Selfie kamerka TrueDepth vám pomůže pořídit dokonalé portréty. Baterie s kapacitou až 29 hodin pro přehrávání videa zajistí celodenní provoz.

Ve srovnání s iPhone 15 Pro a Pro Max má model Plus méně pokročilý fotoaparát bez teleobjektivu a LiDAR senzoru. Přesto jde stále o špičkový smartphone, který nabízí skvělý poměr cena/výkon.

Oproti iPhone 14 Plus má novinka výkonnější čipset A16 Bionic, lepší fotoaparát s rozlišením 48 MPx vylepšený nočním režimem. Displej podporuje vyšší obnovovací frekvenci 120 Hz. Designově je iPhone 15 Plus podobný, akorát fotomodul vystupuje méně.

Nový iPhone 15 Plus tak představuje výrazný upgrade a jednoznačně nejlepší Plus model, jaký kdy Apple představil se snadným nabíjením USB-C.

×