Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2877 hodnocení
5
2759x
4
88x
3
9x
2
5x
1
16x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
RH
Radka Hrnčárková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.12.2025
Jsem velice spokojená. Telefon, i během Vánoc došel do 3-4 dnů.
Telefon jsem brala typ A - tedy zánovní. Jsem velmi spokojena, telefon obsahoval jen minimální oděrky na vrchní straně. Ale není to nic, čeho by jste si všimli na první pohled. Kapacita telefonu 100%.
Splňuje vše, co jsem si přála.
Silně nedoporučuji
JF
Jiří Filip
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.12.2025
Velmi dobrá komunikace
MT
Miroslava Tichánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.12.2025
Ano
DŠ
Denis Šmíd
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.12.2025
Jedním slovem spokojenost !!!!
PČ
Petr Čurgali
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.12.2025
Rychlost dodání,ochota,super
MF
Michal Fabriger
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.12.2025
Vše jako nové
VJ
Vojtěch Ječný
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.12.2025
Naprostá spokojenost ,můžu pouze doporučit .
JD
Jakub Doležal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2025
Zatím jsem nejvíc spokojen. Vše funguje bez problému
PB
Pavel Bartoš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2025
IS
Ivana Sládečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2025
MO
Markéta Ovčáčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2025
JL
Josef Lysek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2025
Maximální spokojenost produkt v perfektním stavu
MV
Miloš Vystrčil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2025
PC
Pavla Chrápavá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2025
MM
Martina Moškvanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2025
LK
Lukáš Kutil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2025
PN
Petr Němec
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2025
Zlodějové a vydřiduši….Adam Bórik tomu velí….z každého telefonu mají průměrně 3500,- provizi…Jabko levně? Už samotný název obchodu je podfuk
Kdo chce americký telefon s kondici 80-85% tak prosím to si zde můžete koupit
O
Ondřej
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2025
Nejsem spokojený s nákupem vše mají zníčené,odřené,jsou to pouze překupníce z USA!!arogantní přístup neochotny prodavači už bych tam za dveře nevzal!!!!
MB
Monika Benelli
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2025
Maximální spokojenost
