Apple Vision Pro 256GB USA

Kód: 17255
Nerozbaleno
58 hodnocení
99 990 Kč 99 990 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Nálepky na klávesnici
Apple Vision Pro je kompaktní zařízení, které transformuje způsob, jakým používáte své aplikace, užíváte zábavu a spojujete se s ostatními. Jeho vlastnosti zahrnují vlastní mikro-OLED displej, dvojitý čipový design, Spatial Audio a 3D kameru s pohlcujícím Spatial Audio a Spatial Video.

Video je ilustrace nerozbaleného zařízení, nejedná se o konkrétní produkt.

Garance originality0% DPHZáruka 12 měsícůKompletní příslušenství

  • Neaktivované zařízení
  • Jedná se o USA Model
  • Nezaručujeme plnou podporu a kompatibilitu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple Vision Pro je produkt, který je dostupný jen pro USA trh, kde se objednáva na míru zákazníka. Proto nedokážeme zaručit plnou kompatibilitu. 

Nový operační systém visionOS:

Apple Vision Pro je poháněn systémem visionOS, prvním prostorovým operačním systémem na světě. Systém visionOS, vyvinutý na základech macOS, iOS a iPadOS, vytváří trojrozměrné uživatelské rozhraní, které integruje digitální obsah do fyzického světa. Uživatelé nyní mohou s digitálním obsahem pracovat, jako by byl v místnosti skutečně přítomen.

Ultra vysoké rozlišení a dvoučipová konstrukce:

Apple Vision Pro nabízí ohromující vizuální zážitky díky zobrazovacímu systému s ultravysokým rozlišením, který pojme 23 milionů pixelů na dvou displejích, a jedinečnému designu se dvěma čipy. Každá obrazovka nabízí více pixelů než 4K televizor a inovativní dvoučipový design umožňuje téměř okamžité zobrazení světa v reálném čase.

Neomezený pracovní prostor a multitasking:

visionOS osvobozuje aplikace od omezení běžného displeje a vytváří nekonečný pracovní prostor. Uživatelé mohou zobrazovat své oblíbené aplikace vedle sebe v libovolné velikosti, což vede k nebývalé produktivitě. Díky podpoře Magic Keyboard a Magic Trackpad je také možné vytvořit obrovský, soukromý a přenosný displej s rozlišením 4K a textem ostrým jako břitva.

Pohlcující zážitky ze zábavy:

Apple Vision Pro promění jakýkoli prostor v osobní kino díky displejům s ultra vysokým rozlišením a pokročilému 3D zvukovému systému. Prostorové výpočty také otevírají zcela nové dimenze v oblasti her a umožňují pohlcující zážitky s více než 100 hrami z Apple Arcade.

Prostorové fotky a videa:

Díky první kameře, která pořizuje trojrozměrné fotografie a videa, mohou uživatelé s Apple Vision Pro zachytit své oblíbené okamžiky a ponořit se do nich. Prostorové fotografie a videa oživují vzpomínky a vytvářejí působivou vizuální reprezentaci minulých událostí.

FaceTime se stává prostorovým:

FaceTime hovory na Apple Vision Pro využívají prostor kolem uživatele. Všichni účastníci jsou vykresleni v dlaždicích v životní velikosti a 3D zvuk poskytuje realistický zvuk z příslušného směru.

Špičkové soukromí a zabezpečení:

Apple Vision Pro nastavuje nový standard soukromí a zabezpečení. Inovativní proces ověřování Optic ID analyzuje oční duhovku uživatele a bezpečně odemyká zařízení. Údaje o sledování očí a další informace zůstávají důvěrné a nejsou sdíleny s aplikacemi ani webovými stránkami.

Apple Vision Pro představuje začátek nové éry výpočetní techniky a dokazuje, že Apple se i nadále snaží o inovace a soustředění na uživatele.

Zažijte budoucnost počítačů s Apple Vision Pro.

TOTO JE DOVOZ Z USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×