Bluetooth fitness náramek - 115plus Black

Kód: 4062
1 hodnocení
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Bluetooth fitness náramek 115plus je jednoduchým páskem na zápěstí s displejem, který měří vaší činnost. Dokáže zobrazit údaje o počtu nachozených kroků, měří tepovou frekvenci, kvalitu spánku a ukáže příchozí notifikace.

Fitness náramek pro měření vaší aktivity 115plus je levným zařízením, které ale zvládne spoustu činností. Po vybalení si stačí stáhnout aplikaci do mobilního telefonu, podporován je systém iOS a Android, a spárovat náramek s mobilem. Náramek podporuje Bluetooth 4.0, které drží spojení až na vzdálenost 10 metrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrý náramek dokáže na svém barevném displeji zobrazit informace z mobilního telefonu. Uvidíte tak, kdo vám volá, jaká přišla zpráva i další notifikace z chatovacích aplikací. Každá notifikace se ohlásí i vibrací a náramek se rozpohybuje i v případě, kdy trávíte dlouhou dobu v nečinnosti a motivuje vás k pohybu.

Bluetooth náramek slouží k měření činnosti, takže si na jeho displeji zobrazíte počet ušlých kroků, vzdálenost, spálené kalorie nebo aktuální tepovou frekvenci. V noci zase poslouží jako monitorovací zařízení vašeho spánku a ráno se dozvíte, jak kvalitně spíte.

Náramek s chytrými funkcemi zvládne uchovat až 3 časy budíku, takže vás vibracemi zvedne z postele. V mobilní aplikaci máte možnost náramek najít a po aktivaci začne vibrovat. Také se s ním můžete fotografovat, protože pouhým zatřesením vynutí stisknutí spouště na telefonu.

Nabíjení náramku je realizováno tak, že sundáte z displeje pásek a na jednom konci se nachází zasunovací USB port. Ten už stačí vložit do jakékoliv USB nabíječky nebo portu počítače.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×